آنتی ویروس اورجینال

آنتی ویروس اورجینال

آنتی ویروس اورجینال

 

مشکلات بیشتر کاربران زمانی آغاز میشود که از ارتباط های نا ایمن مانند فلش ها و هر درایوی بصورت مستقیم پس از ارتباط با سیستم برقرار میشود بوجود می آید و راه کار این مشکلات مخرب چیست …؟!؟!؟!

 

در پاسخ باید گفت هر سیستم کامپیتر نیازمند به ایمنی در تبادل اطلاعات با هر درایو یا فزای مجازی است زیرا در صورت نداشتن این امنیت مشکل کاربر چندین برابر و تا از دست رفتن اطلاعات شخصی هم بوجود می آید,انتخاب یک آنتی ویروس اورجینال مناسب بهترین ایده برای محافظت می باشد که در اینجا مجموعه پشتیبانی انفورماتیک راد سیستم آنتی ویروس اورجینال نود را به شما پیشنهاد می کند و این در حالی است که این آنتی ویروس اورجینال پس از زمان نصب از محاسن های خاصی نسبت به دیگر آنتی ویروس ها می باشد که به صورت مختصر به آنها اشاره میکنیم :

  • سرعت بارگیری بالا در زمان اسکن از پردازنده

  • پایین بودن فضای اشغالی از حافظه موقت سیستم (رم)

  • کاملا ریسپانسیو نسبت به پاک کردن یا قرنطینه کردن ویروس

  • محافظ از فایلهای اجرایی و موتور ویندوز

  • نصب آسان

  • دارا بودن لایسنس اورجینال رایگان یک ماهه از زمان نصب بر روی سیستم

 


آنتی ویروس های اورجینال شرکت ایست (نود۳۲ و اسمارت سکیوریتی) در حال حاضر از قویترین، کارآمدترین و معروفترین آنتی ویروس اورجینال در رنکینگ چهانی شناخته شده است. مـحـصـولات این آنتـی ویـروس اورجینال بــا در نظر گرفتن بودجه و ساختار شبکه های کامپیوتری در موسسات کوچک، متوسط و بزرگ طراحی و ساخته شده اند.

راد سیستم برای کاربران و مشتریان خود بسته های آنتی ویروس اوریجینال با گارانتی و پشتیبانی یکساله ارائه می دهد. نصب این آنتی ویروس ها بسیار آسان است. در عین حال در تمام مراحل نصب و مدیریت آنتی ویروس می توانید از پشتیبانی و مشاوره تلفنی برخوردار شوید.

برای خرید سریع میتوانید با پرداخت آنلاین، لایسنس را دریافت کنید.

برای نصب می توانید به صورت ریموت از راد سیستم پشتیبانی کمکی بگیرید.